Titles you rated
Sister ActRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Ways to Live ForeverRated ★ 1.0
Murder in the FirstRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 1.0
Peter PanRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0