Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
Little ForestRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0