Movies
Ratings
229
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0