Movies
Ratings
27
The HangoverRated ★ 4.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.0