Movies
Ratings
398
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0