Titles you rated
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Swing VoteRated ★ 4.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Super Size MeRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0