Titles you rated
OblivionRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0