Movies
Ratings
23
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0