Titles you rated
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Autumn in New YorkRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5