Titles you rated
Raise Your VoiceRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 2.0
Like a VirginRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0