Movies
Ratings
86
The Face ReaderRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0