Movies
Ratings
65
Event HorizonRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 3.0
No Blood No TearsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0