Titles you rated
World War ZRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
AwakeRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
- Running WildRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0