Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
Rush HourRated ★ 3.5