Movies
Ratings
219
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Lovely, StillRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0