Titles you rated
50 First DatesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0