Movies
Ratings
280
GoodFellasRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5