Movies
Ratings
100
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0