Movies
Ratings
191
MementoRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
My SonRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
MotherhoodRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0