Movies
Ratings
113
About TimeRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0