Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0