Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
CodaRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Hijra in BetweenRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0