Movies
Ratings
28
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0