Movies
Ratings
144
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Doll MasterRated ★ 2.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5