Titles you rated
HarbinRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0