Movies
Ratings
29
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5