Movies
Ratings
165
Source CodeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0