Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0