Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0