Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0