Movies
Ratings
264
SilmidoRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
Drunken Master IIRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 1.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.5
Hello BrotherRated ★ 2.5
TyphoonRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0