Movies
Ratings
139
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5