Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5