Titles you rated
UpRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0