Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The PostRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0