Movies
Ratings
91
300Rated ★ 0.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 0.5
The Last SamuraiRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 0.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
CarsRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 0.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
TroyRated ★ 0.5
Rio 2Rated ★ 0.5
AladdinRated ★ 1.0
GhostRated ★ 1.0
Meet the FockersRated ★ 0.5
GodzillaRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 1.0