Movies
Ratings
685
The MasterRated ★ 4.0
The Company MenRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
MosulRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.5
Live TVRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
JeruzalemRated ★ 1.0
OculusRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 2.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 0.5
GantzRated ★ 0.5