Movies
Ratings
192
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Cowboys & AliensRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.5
ArmadilloRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 2.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 1.5
End of WatchRated ★ 3.0
Elite SquadRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Idle HandsRated ★ 3.0