Movies
Ratings
29
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 0.5
Heart Is 2Rated ★ 5.0
LolitaRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 1.0
Fathers and DaughtersRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 5.0