Movies
Ratings
116
War of the WorldsRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.5
ClickRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5