Movies
Ratings
50
Bicentennial ManRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The English PatientRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5