Titles you rated
Fast FiveRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
WildRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0