Movies
Ratings
123
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0