Movies
Ratings
151
Music and LyricsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5