Movies
Ratings
309
Gloomy SundayRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5