Movies
Ratings
389
Enemy of the StateRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5