Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0