Movies
Ratings
52
The Drug KingRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5