Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Bob Marley: One LoveRated ★ 2.5