Movies
Ratings
1044
Run All NightRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 2.5
MiracleRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 0.5
The Man with the Golden GunRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.5
ThunderboltRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.5
StardustRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
The Thin Red LineRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.0